1/12

                REALIZACE

       A PROVOZOVÁNÍ

      KOTELEN NAD 100 kW              VHODNÉ PRO

                SVJ, BD                            A MĚSTA

Mawera 7
Mawera 7

Mawera A
Mawera A

5.jpg
5.jpg

Mawera 7
Mawera 7

1/12

Společnost BÄREN Energie s.r.o. nabízí řešení pro bytové domy, nemocnice, školy, administrativní budovy, výrobní areály i městské komplexy. Pomáháme nastavovat kompletní komfort podnikatelům, firmám, bytovým družstvům, společenstvím vlastníků i městům a to vše za rozumnou cenu. Osobní, efektivní a profesionální přístup je pro nás samozřejmostí.

Cíleně vedená, matoucí kampaň největších hráčů na trhu, evokuje v poslední době v laické veřejnosti pocit, že nejde být nezávislý na dodavateli strategických komodit, případně že je to neefektivní a neekonomické. Jako jedinou variantu nabízejí zastaralé teplárny, případně lobisticky obhajované malé plynové kotelny, či kogenerační jednotky.

Avšak ve chvíli, kdy se lidé nechají zlákat a postaví si plynovou kotelnu v domnění, že budou platit méně, opak bývá obvykle pravdou. Společnosti, kterým jde převážně o rychlý zisk, postaví kotelnu pro instituci (nejčastěji společenství vlastníků), na kterou si daný subjekt vezme úvěr u bankovního ústavu v domění že tak ušetří a ještě bude nezávislý, vždyť bude mít svou vlastní kotelnu. Následně však není nikdo, kdo by se o provoz kotelny ZDARMA staral, řešil revize, provoz a následně prováděl i rozúčtování. Firmy, které takový servis nabízejí, nejsou levné, nicméně náklady na vypůjčené peníze, tedy úroky, také nebývají zanedbatelné. PROTO JSME TU MY.

Jsme sice malá společnost, ale jsme připraveni Vám BEZPLATNĚ a bez problémů, jednoduchým způsobem vypočítat, Vaší roční úsporu na vytápění a ohřevu TUV při spolupráci s námi. U nás za NIC NEPLATÍTE. O vše se staráme od A do Z pouze MY.

Díky dlouhodobé spolupraci s firmou Morafis sever s.r.o. a to jak v oboru instalací, tak i v bezkonkurenčních cenách konečných produktů, jsme schopni Vám na na základě vašich předložených spotřeb sdělit nejen roční úsporu, ale i garantovanou cenu tepla a TUV na 10 let !!! Náklady na výstavbu nové moderní vyhovující kotelny Vás nemusí zajímat, to platíme opět MY.

Jediné, co v případě Vašeho zájmu potřebujete, je propisovací tužka k podpisu smlouvy “O dodávkách tepla” (včetně pronájmu místa pro kotelnu) na výše uvedených a garantovaných 10 let. Díky tomu Vám můžeme postavit novou a plně funkční kotelnu, o kterou se budeme po celou dobu starat MY, servisovat MY, dělat revize také MY. Vy platíte jen za Gigajouly tepla a TUV. Po 10 letech je zařízení většinou za svým zenitem a tak v případě, že s námi budete spokojeni a prodloužíte s námi smlouvu znovu o 10 let, kotelnu zrepasujeme, zmodernizujeme a upravíme dle nových standardů, opět na NAŠE NÁKLADY !!! Úspory u nás začínají na 10%, ale mohou se pohybovat i více než 30% za rok!!!