Vážení zákazníci, obchodníci a přátelé,
vzhledem k situaci na trhu se strategickými komoditami jako je elektrická energie, plyn, uhlí, teplo ap., nelze předpokládat, že vývoj cen bude nadále klesat. Naopak je to spíše optimistický předpoklad, vzniklý současným konkurenčním bojem. S pravděpodobností skoro rovnou jistotě lze očekávat, že strategické suroviny budou spíše zdražovat, než by zůstaly na současné cenové hladině. Takový stav nebude mít pro konečné spotřebitele, ale převážně podnikatelské subjekty, příznivý dopad.
Proto jsme se zaměřili na tento segment trhu, ve kterém se postupně prosazujeme. Díky praxi v oboru a letitým zkušenostem zástupců společnosti z předchozích období, jsme se zaměřili na tři segmenty trhu:

a) Prodej TEPLA + TEPLÉ VODY

b) Poskytování levného Plynu a Elektrické energie

c) INTERNET (budování a pronájem datových sítí) V současné době Naše společnost přerušila

na dobu neurčitou veškeré služby v oblasti poskytování služeb elektronických komunikací.

ad a) Kotelny jsou umístěné buď v objektech odběratele, nebo v kontejnerech vně budov. Naše kotelny spalují jak plyn, tak i biomasu (v takovém případě nejsou přímo závislé na dodávkách plynu)

ad b) V rámci výstavby kotelny často jako bivalentní zdroj navrhujeme elektrokotle, díky nimž lze získat výhodnější sazbu elektrické energie na čemž mohou participovat krom naší společnosti i koneční spotřebitelé, jako jsou bytové domácnosti.

ad c) Pokud nejsou v domě hotové rozvody internetu, nabízí naše společnost v rámci předělání elektro rozvodů i nové zřízení internetových, TV a kamerových rozvodů pro zvýšení komfortu bytových uživatelů k oboustranné finanční spokojenosti.

Naše společnost v současné době provozuje aktivity ve výše uvedených oborech na území měst: Varnsdorf, Rumburk, Ústí nad Labem, Brno a připravuje projekty v Praze, Kralupech nad Vltavou, České Lípě a také na Ukrajině v několika městech. 

 

    INTERNET + IP TV    

 

PRODEJ KOTLŮ

Pro SVJ, bytová družstva, administrativní budovy, nemocnice a školy - výstavba kotelen zdarma!!! (viz o nás) Ceny kotlů a příslušenství, dle našich platných ceníků.

Při nákupu nad 100 tis. Kč individuální ceny Pro členy LYONESS clubu zvýhodněné ceny.

 

TEPLO + TEPLÁ VODA

Našim partnerům nabízíme slevy v minimální výši 10% oproti stávajícímu dodavateli dálkového tepla.

Pro členy LYONESS clubu bonusy zvlášť.

 

LEVNÁ ELEKTŘINA + LEVNÝ PLYN

Našim partnerům nabízíme speciální ceny dle našich interních ceníků. 

Akční cena pro rok 2016/2017:

Plyn 690,- Kč / MWh + další výhody!

Pro zákazníky nad 150 MWh/rok individuální cena

Pro členy LYONESS clubu zvýhodněná cena.